Kausala



Kausalan ravirata-alue ja ravilinna ravien juuri päätyttyä 31.5.2009


r. Ghost Boy (Diesel Don-Malcontent-Highest Glory)/Pertti Niveri 20.5.2018
t. Tiger Shark (Pine Chip-Our Lucy-Lindy Lane)/Ville Tonttila 20.5.2018
t. Cicciolina Sisu (Olimede-Yasmine Boko-Muscles Yankee)/Arto Laaksonen 20.5.2018
r. Bokeripotti (Boker-Elämän Eliksiiri-Kapteeni)/Juha Utala 20.5.2018
t. Club Nord Royal (Andover Hall-Cassie Laurelton-Express Ride)/Tapio Perttunen 20.5.2018
t. Antin Helmi (Liising-Antin Säde-Viesker)/Tapio Perttunen 20.5.2018
t. No Joo (Juppe Hoo-Noppee-Jaanen Suikku)/Eero Laitinen 20.5.2018
Kilvanajoa takasuoralla, lähtö 5 20.5.2018
t. Noran Pot (Tutuari-Tupla-Viola-Turo)/Pertti Puikkonen 20.5.2018
r. Sarin Ilo (Pulssi-Hiskin Ilo-Kihin Hiski)/Tapio Perttunen 20.5.2018
r. Joihovi (Joiheri-Vinkan Taika-Suikku)/Hannu Markku Pirhonen 20.5.2018
r. Elitloppet (Erikasson-Romantiikka-Suikku)/Mikko Jokiaho 20.5.2018
t. Liinan Muisto (Patrikin Muisto-Ilorex-Helorix)/Teemu Keskitalo 20.5.2018
t. Muusan Muksu (Tähen Tuuri-Muusatar-Jäävin-Poika)/Jenni Rautiainen 20.5.2018
r. Jasun Velho (Jaanen Suikku-Menoliina-Vokkerin Meno)/Jarmo Saarela 20.5.2018
t. International Diva (International Chip-New Life-Copiad)/Henry M Bollström ja r. Cruise Line (Victory Cruise-Dream On Line-Rite On Line)/Arto Laaksonen 20.5.2018
r. Cruise Line (Victory Cruise-Dream On Line-Rite On Line)/Arto Laaksonen 20.5.2018
r. Precious Twice (Don't Blink Twice-Precious Kemp-Southwind Pinnacle)/Joni Irri 20.5.2018
r. Wild Coltsin (P J Punjab-Hilarysine-Choctaw Brave)/Timo Heikkinen 20.5.2018
r. Guggenheim (Hennessey-Princess Touch-Supergill)/Teemu Keskitalo 20.5.2018
r. Joker Photo (Classic Photo-Flora Iron-Pine Chip)/Tapio Perttunen 20.5.2018
r. Dandyman Sisu (Judge Joe-Dream Hanover-Pine Chip)/Kimmo Sundström 20.5.2018
r. Cupido Birdland (Quite Easy-Angelic Image-S.J.'s Photo)/Pertti Niveri 20.5.2018
t. Sanni Sky (Abigail Duo-Tripofalifetime-Mr Vic)/Ville Tonttila 20.5.2018
o. Marvin (I.P. Viikari-Marjus-Ventti-Vieteri)/Juhani Tapani 27.05.2012
t. Suivita (Suikun Ero-Vetvita-Vekseli)/Jukka-Pekka Johansson 27.05.2012
t. Vekatus (Liptus-Vekariina-Vekale)/Pekka Jaakkola 27.05.2012
t. Lumi-Eerika (Hovi-Ari-H.L. Hertta-Ruutu-Poika)/Timo Toiviainen 27.05.2012
r. Regal Sund (Sugarcane Hanover-Exotic Lobell-Speedy Crowm)/Tia Nurmilaukas 27.05.2012
J.O.Sisu (Egon Lavec-Armbro Jardine-Speedy Crown)/Jarmo Saarela 27.05.2012
r. East Coast Even (Broak Even-Mirabelle Lake-Barbeque)/Teemu Okkolin 27.05.2012
r. Seagull (Likable River-Queen Riverside-Sea Chanty)/Tuomo Kantela 27.05.2012
o. Noves Boy (Smooth Blend-Noves E.L.L.-Nevele Fever)/Markku Johansson 27.05.2012
r. Önas Gunnar (Spotlite Lobell-Lady Hornline-Lindy's Crown)/Pertti Puikkonen 27.05.2012
Ravien 27.05.2012 lähtö 7 menossa takasuoralla
t. Nemesis (Sipori-Darja-Viltter)/Timo Tuominen 27.05.2012
t. Vilu-Linta (Johto-Tähti-Mujun Marina-Vinkaus)/Juhani Tapani 27.05.2012
r. Lento Viis Viis (Liising-Liising-Temen Lento-Teme)/Pertti Puikkonen 27.05.2012
t. Meno-Miina (Saran Salama-Maineriina-K.K. Kössi)/Jarmo Saarela 27.05.2012
t. Lady Snappy (Thackeray-Green Penguin-Noble Traveler)/Tuomo Kantela 27.05.2012
t. Saturday Star (Lass Zefyr-Lusty Honey-Lusty Hanover)/Markus Dahlström 27.05.2012
t. Kauli (Luomus Jr-Pimpotar-Vokker)/Markku Johansson 31.05.2009
o. Tulimyrsky (Taro-Myrskyn Merkki-Suikun Matti)/Jorma Ruokonen 31.05.2009
t. Virtuaali (Pysteri-Aro-Virkku-Vieteri)/Petri Hirvonen 31.05.2009
r. Vilen Vesa (Viltterin Vile-Millan Venla-Verneri II)/Jarmo Saarela 31.05.2009
t. Tähden Piika (Hovi-Ari-Pilkkeen Tähti-P.T. Tiluri)/Hannu Markku Pirhonen 31.05.2009, kuva 1
t. Tähden Piika/Hannu Markku Pirhonen 31.05.2009, kuva 2
r. Almori (Erovisku-Säväkkä-Suikku)/Kimmo Sundström 31.05.2009, kuva 1
r. Almori/Kimmo Sundström 31.05.2009, kuva 2
o. R.R. Tahti (V.T. Ajatus-Siskon-Tahti-Etuvei)/Eero Hyötyläinen 31.05.2009
o. R.R. Tahti/Eero Hyötyläinen Pohjois-Kymen Lähivakuutus -lähdön voittajaloimessa 31.05.2009
t. Candy Dahlia (Josef Dahlia-Vivian Dahlia-Choctaw Brave)/Arto Laaksonen 31.05.2009
r. Federal Reserve (Spotlight Lobell-Femette-Quick Pay)/Ville Tonttila 31.05.2009
o. I.P. Piirto (Turo-I.P. Pilkku-A.T. Vinski/Pertti Niveri 31.05.2009
o. Tuulian Toive (Uno-O.K. Tuulia-Pojan-Haka)/Jorma Ruokonen 31.05.2009
r. Jäävin Into (Jäävin-Poika-V.V.Wiski-Vekseli)/Pasi Tikkala 31.05.2009, kuva 1
r. Jäävin Into/Pasi Tikkala 31.05.2009, kuva 2
r. Ranitti (Viltti-Raisakka-Ponte)/Reijo Vainikka 31.05.2009
o. Pipan Ari (Hovi-Ari-Pipa-Hätävata)/Eero Hyötyläinen 31.05.2009
t. Sofia Nejlika (Chauncey Lobell-Black Nejlika-Grundys Cohnection)/Marko Heikari 31.05.2009
r. Night Shy Guy (Sos Nitro-Hulabaloo-Crown Bones)/Marko Majaniemi 31.05.2009
t. Rockhill Angel (Southwind Pinnacle-Bisquit High-Kosar)/Jarmo Saarela 31.05.2009
t. Windhills Joyful (Meadowbranch Lou-Windhills Victoria-Chauncey Lobell)/Pertti Puikkonen 31.05.2009
r. Whiz Kid (Super Somolli-Jessica Waltter-Sherwood Lobell)/Aki Jokiranta 31.05.2009
r. Perfect Balance (Guenon Kemp-Halloween-Smokin Yankee)/Reijo Vainikka 31.05.2009
r. Ideal Du Sponsor (Riding Sponsor-Tracy Y-Choctaw Brave)/Jere Kallio 31.05.2009
r. Midsummer Moment (Moment Of Magic-Mistress-Gothic)/Teemu Okkolin 31.05.2009
r. Stonelake (S J's Photo-Koskelan Anemone-Streak Along)/Ismo Pohjola 31.05.2009
r. Pararaira (Wired Pine-Story Teller-Moment Of Magic)/Laura Mustonen 31.05.2009
r. Pararaira/Laura Mustonen Päijät-Hämeen Osuuspankki -lähdön voittajavaljakkona 31.05.2009
r. Gruniin Ken (Express Ride-Geisha-Speedy Crown)/Anu Piirainen 31.05.2009
o. Smart Kemp (Express Ride-Jewel Of Mine-Kosar)/Jarmo Saarela 31.05.2009
r. Smooth Mania (Smooth Blend-Joie De Ly-Joie De Vie)/Timo Tuominen 31.05.2009
r. Vizzle In Wind (Kentucky Wine-April-Barbeque)/Nina Kuhanen 31.05.2009
r. Capone Tex (Texas Express-Capine Lund-Callit)/Pasi Tikkala 31.05.2009
Agrimarket/S-Market -lähdön voittajavaljakko o. Art Treasure (Buvetier D'aunou-Green Penguin-Noble Traveler)/Tuomo Kantela 31.05.2009
o. Avenue Man (Barbeque-Diane Scot T-Baltic Speed)/Pasi Nikkari 31.05.2009
t. Angel Baroness (Smooth Blend-Heaven Or Hell-Quick Pay)/Teemu Okkolin 31.05.2009
r. Gate Boy (To The Gate-Pärri's Eva-Lill-Buck Newton)/Matti Siren 31.05.2009
t. Victoria Garette (Turnpike Taylor-Double Chance-Jexpress Dahlia)/Roni Paldan 31.05.2009
o. Wild Brave (Choctaw Brave-Hac Regina-Keystone Sycamore)/Kalevi Lehkonen 31.05.2009
r. Zogu Laukko (Uno Di Jesolo-Krabbe Laukko-Choctaw Brave)/Pertti Puikkonen 31.05.2009
r. Hard Bones (Crown Bones-Citadel-Cotton Hanover)/Aarne Schwartz 31.05.2009, kuva 1
r. Hard Bones/Aarne Schwartz 31.05.2009, kuva 2
o. Osiris (Aatami-Vekun-Venla-Spiraali)/Aimo Viitanen 08.06.2003
t. Golden Girls (Shane T Hanover-Sörine Broköb-Richthofen)/Juha Utala 08.06.2003
r. Spotlite Ribb (Spotlite Lobell-Victoria Ribb-Pershing)/Jussi Suominen 08.06.2003
r. Vilkurilla (Vokkerilla-Vilkkuva-Viltter)/Teemu Okkolin 08.06.2003
r. Turn Star (Crown Bones-Sweet Girl S-The Prophet)/Marko Heikari 08.06.2003
r. Keula-Purje (Valko-Purje-Suvitähti II-H.H. Tähti)/Esa Holopainen 08.06.2003
r. Gun Muzzle (Riding Sponsor-Farlig-Gothic)/Juhani Tapani 08.06.2003


Copyright © Kalevi Horkamo, HOLLOLA